ALU FOLIE

Pro převážnou většinu našich výrobků používáme vysoce kvalitní vícevrstvý obalový materiál EVOH. Je to bariérová metalická folie v tloušťce 102 µm, která zajišťuje vysokou nepropustnost vzduchu a tím ochranu produktů před ztrátou silic, vlivem cizích pachů a výrazně snižuje propustnost světla a tím chrání produkt především před ztrátou barvy

DÓZA / MINIDÓZA

Vašim oblíbeným obalovým materiálem na koření od nás, jsou neprůhledné dózy. Jestliže dodržíte standardní podmínky skladování, koření v nich, jak chuťově tak vzhledově, zůstane beze změny po celou dobu jejich minimální trvanlivosti. Jistě víte, že vedle vlhkosti je největším nepřítelem koření světlo. Právě proto volíme takový materiál. Pro menší spotřebu koření máme pro vás připravené minidózy. Ty využijete především pro taková koření jako je hřebíček, muškáty, rozmarýn, badyán a podobně.

DÓZA / MINIDÓZA - ČISTÁ LINIE

Základním pravidlem pro uchovávání produktů ČISTÉ LINIE je pečlivá ochrana před alergeny. Nezapomínejte dózy pečlivě uzavřít ihned po odsypání potřebného množství.

BOX

Jestli vaše spotřeba některého druhu koření nebo kořenících směsí převyšuje spotřebu jiných druhů, pak pro vás máme balení v boxech. Jsou velmi stabilní a praktické.


VĚDRA

Česnekové pasty a marinády pro vás balíme do věder nebo menších dóz o různé hmotnosti podle druhu zboží. Jejich výhodou je to, že mohou ihned do provozu k upotřebení.

KANYSTR/PE LÁHEV

Obaly po tekutá koření jsou buď praktické litrové PET lahve nebo pro skladování určené kanystry o objemu 5 litrů.